Zamiast ligi sparing

W dniu dzisiejszym odbyła się 19. kolejka mieleckiej A-Klasy. Z powodu wycofania się z rozgrywek Stali II Mielec, Ostrovia pauzowała. Jednak, aby nie "zgubić" rytmu meczowe, zawodnicy z Ostrów Baranowskich rozegrają mecz towarzyski, a rywalem będzie B-Klasowa Sparta Chorzelów. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek o godz. 18:30 w Chorzelowie.

Swoje mecze rozgrywali rywale Ostrovii w walce o awans do "Okręgówki". W hicie kolejki, Wilga Widełka rozgromił na własnym terenie Dromader Chrząstów aż 5-1. I to zawodnicy Wilgi przewodzą w tabeli ligi wyprzedzając Ostrovię i Dromader (rozegrany mecz więcej) o 5 punktów. Pozostałe wyniki:

Pitmark Jaślany 4-0 Smoczanka Mielec

LKS Babicha 0-4 LKS Podleszany

Ikarus-Sokół Malinie 0-3 LKS Hucina (wo)

Team Przecław 2-1 Piast Wadowice Górne

Jutrzenka Ławnica 1-2 Gryf Mielec

W następnej kolejce zagramy w Mielcu z 7. w tabeli Gryfem. Następny trening odbędzie się w czwartek o godz. 18:30 na stadionie w Ostrowach Baranowskich.